Як отримати улюблені протеїнові батончики дешевше

Ці бари їдять мої гроші!

Ребекка Стілман

Додаючи свою електронну адресу, ви погоджуєтесь отримувати оновлення про університет Spoon Healthier

отримати

Протеїнові батончики нещодавно стали основним продуктом для гурманів та значної більшості суспільства. Вони найкраще підходять для перекусу для тих, хто хоче харчуватися здорово завдяки своєму порційному розміру, чудовому смаку та перевагам ситості для здоров’я.

Єдина проблема з цими барами полягає в тому, що вони начебто дорогі (якимись, я маю на увазі, безумовно). Мене завжди так роздирає кожен раз, коли я заходжу в магазин, щоб перекусити швидку закуску; чи варто витратити трохи більше за бар, на відміну від мішка чіпсів? Відповідь - ТАК. Підживлення тіла здоровою, ситною їжею завжди повинно коштувати того, але я розумію, що ці предмети можуть коштувати дорого. У моєму студентському фонді насправді не вистачає місця для цих улюблених барів; вживання їх є для мене пріоритетом, тому я витрачаю час на дослідження, щоб змусити це працювати.

Нижче наведено ціни на деякі з найпопулярніших барів, я я спеціально помітив, що багато облікових записів здорової їжі в Instagram перекушували:

Батончики Gomacro, безумовно, увійшли до мого списку улюблених білкових батончиків; вони жувальні, ароматні та дуже ситні. Вони продаються у більшості найбільших супермаркетів, Target, Walmart та кількох вибраних мережах кав'ярень. Їх білкові батончики є веганськими, органічними та мають різноманітні 15+ смаків. Той факт, що бари є як веганськими, так і органічними, безумовно, додає, чому вони стоять на стороні.

Середня ціна придбання особливого бару в магазині становить 3,06 дол, тоді як ціна за упаковку з 12 є $ 24,99, складання ціни за одиницю 2,08 дол. Якби окремі бари купували протягом 30 днів, вартість була б 91,80 дол; з іншого боку, якщо купувати оптом, ціна буде 62,40 дол. США. Це означає, що загальна щомісячна економія буде 29,40 дол.

RxBars - це остання і найбільша манія зараз. Не тільки аромати є майже для кожного смаку, але RxBar також випустив "дитячі батончики" та пакети з горіховим маслом. Ця популярність у RxBars, ймовірно, пов’язана з тим, що кожен з їх барів складається з менше п’яти інгредієнтів - все це досить дорогі інгредієнти.

Середня ціна окремого бару RxBar становить 2,25 дол, тоді як ціна за упаковку з 12 є $19,99, складання ціни за одиницю 1,67 дол. Якби окремі бари купували протягом 30 днів, вартість була б 67,50 дол; з іншого боку, якщо купувати оптом, ціна буде 50,10 дол. Це означає, що загальна щомісячна економія буде 17,40 дол.

Бездоганні бари - це, безумовно, моя особиста винна насолода зараз; насправді нічого іншого, як вони, немає. Текстура гладка, а смак такий, ніби ви їли ложку арахісового масла (або іншого аромату). Ці батончики є особливо дорогими, оскільки вони не є ГМО та підсолоджені органічним медом.

Середня ціна окремого Perfect становить 2,49 дол, тоді як ціна за упаковку з 12 є $ 24.00, складання ціни за одиницю 2,00 дол. Якби окремі бари купували протягом 30 днів, вартість була б 74,70 дол; з іншого боку, якщо купувати оптом, ціна буде 60,00 дол. Це означає, що загальна щомісячна економія буде 14,70 дол.

Урок №1: Купуйте оптом

Як видно з порівняння цін, одним із великих способів заощадити гроші на цих барах (і будь-що в житті) є покупка оптом, а не придбання окремих предметів. Магазини, що продають ці бари, можуть оцінити їх трохи вище, ніж ціна за одиницю товару, тож таким чином можна отримати прибуток. Економія може здатися не такою драматичною в місячному масштабі, але що, якщо ви той, хто постійно їсть одну і ту ж закуску майже рік? Це може бути приблизно від 150 до 300 доларів щорічної економії, що є великою проблемою, коли мова йде про білкові батончики.

Якщо ви такий, як я, хто не любить, щоб протягом певного періоду прив’язувались до одного і того ж смаку, придбайте змішану різноманітну упаковку. Ще краще, але пару основних пакетів заздалегідь змішайте; це може здатися великою грошовою сумою, витраченою за одне відвідування супермаркету, але планування таким чином приносить свої плоди.

Урок №2: зробіть своє

Ах, улюблений усіма - грізне завдання насправді створити власний білковий батончик або тиражувати версії фаворитів із проходу здорової їжі. Виготовлення білкових батончиків не повинно бути складною роботою, яка ніколи не вийде такою хорошою, як оригінали. Якщо ви справді прагнете заощадити гроші, я б порадив розглянути цей варіант.

Як тільки люди звикнуть до певних матеріалістичних речей, зокрема до їжі, може бути дуже важко відмовитись від них, якщо вони занадто дорогі. Для очей протеїнові батончики можуть здатися не дорогими, але вони складаються в довгостроковій перспективі. Покупка оптом та виготовлення власних барів - це лише два варіанти, які можна використовувати в повсякденному способі життя, щоб скоротити вартість цих предметів. Якщо ви щось подібне до мене, і білкові батончики є безперечним пріоритетом у вашому житті, то знайдіть час, щоб вивчити свій бюджет і вивчити різні варіанти. Щасливі перекуси!