Ось скільки коштує годувати дитину сумішшю протягом року
Виховання дитини нібито коштує вам чверті мільйона доларів, але, чесно кажучи, може бути більш страшним зіткнутися з ідеєю витратити 80 доларів на соски для пляшок за один місяць. Звіт про витрати дає нам змогу ознайомитись із витратами, обмеженнями та бажаннями, які визначають батьківство: від того, що мами витрачають на дні народження, до догляду за дітьми, до сну, догляду за собою (ми бажаємо!) Та не тільки.
Коли я збирався народити мою другу дитину, я переконався, що грудне вигодовування буде краще вдруге; бо справді, з моїм першим не могло піти гірше Я вперше настільки загорнулася в «груди - найкраще», що навряд чи могла насолодитися своєю новонародженою донькою. Я був одержимий спробами годувати грудьми, незважаючи на низький запас та дитину, яка, здавалося, зовсім не зацікавлена. Я накачував, доповнював сумішшю, пив чай з материнського молока, намагався знову і знову годувати, поки не потрапив у законну туман післяпологової депресії. Але з моїм другим було б інакше! Riiiiigghht ? Не зовсім. Саме так я закінчив дорогий процес штучного вигодовування своєї дитини протягом першого року її життя.
Вдруге моя поставка все ще була досить жахливою, незважаючи на те, що я використовував лікарняний насос і виконував усі інші речі, які ти повинен робити. Головна відмінність полягала в тому, що я вирішив менше піддаватися цьому стресу, і це зробило для мене світ добра. За рекомендацією консультанта з лактації в лікарні, ми почали доповнювати сумішшю на 2-й день життя нашого новонародженого сина, оскільки я просто не робив достатньої кількості молозива.
Лікарня запропонувала ці міні-флакони з сумішшю двох марок, і ми обрали ту, з якою маємо успіх для нашої дочки. У лікарні застосовували певний тип основної марки, який нам сподобався, і він закінчився на рік, ще не знаючи, що це буде важче знайти, ніж ваша середня формула.
Коли ми вийшли з лікарні, ми отримали кілька безкоштовних пляшок, але медсестри не роздають формули, як вони роблять прокладки для тук, тому нам потрібно було пройтись до аптечного статусу. Я відправила свого чоловіка на пошуки заздалегідь змішаних пляшок на 2 унції, хоча вони набагато дорожчі, ніж порошкові суміші, тому що я просто не міг впоратися з вимірюванням та змішуванням. Я пообіцяла своєму чоловікові, що скоро приїду туди, але поки дитина їла лише по 1-1,5 унції суміші на кожну годівлю, здавалося божевільним не скористатися супер зручними попередньо змішаними пляшками (саме так я все це раціоналізував) . Він не зміг знайти їх у нашій звичайній аптеці, але знайшов у CVS у сусідньому місті, про що ми згодом з’ясуємо, що це єдина аптека, що продає нашу марку. Він придбав дві пачки з восьми пляшок за 8,79 доларів кожна.
Звичайно, це тривало лише два дні, тому що дитина їла вісім-дев’ять разів на день, і коли ви відкриєте одну з цих пляшок, ви не можете зберегти те, що залишилось; Ви повинні викинути його через годину, навіть якщо дитина не закінчила це через… забруднення? Ми не були точно впевнені, чому, але ми хотіли дотримуватися правил. Отже, ми повернулися в аптеку за більшістю попередньо змішаних пляшок.
Формула для першого тижня життя дитини: $ 79,11
Тим часом я прокачувала близько місяця і давала дитині те, що могла грудного молока, але це ніколи не перевищувало унції-дві на день. Я знав, що нас чекає довгий шлях із формулою - знову.
Після першого тижня я зміг зрозуміти непрактичність витрачати стільки грошей на крихітні заздалегідь виготовлені пляшки з формулами; не кажучи вже про те, що дитина починала пити по дві-три унції на кожне годування, роблячи пляшки на 2 унції наче марними. Ми знайшли формулу, яка сподобалась нам у формі порошку в Інтернеті, і створили передплату, щоб отримувати її щомісяця разом із памперсами та іншими необхідними речами, тому що я чув, що ви отримаєте найкращу пропозицію таким чином. Це коштує $ 28,98 за одну ванну, що на пару доларів менше, ніж ви можете знайти в аптеках. Ми вже взяли одну ванну в CVS за 30,99 доларів, і замовили ще три ванни на решту місяця та чотири ванни на наступний місяць.
Постачання формули за два місяці: $ 374,94
Ну, вартість формули - це не жарт. І звичайно, коли дитина почала їсти більше (до 3 місяців він досягав 30 унцій на день), нам довелося збільшити суму, яку ми купили. Десь від п’яти до семи ванн на місяць виявилося досить добре працювати, але я не завжди міг передбачити потрібну суму для покупки, тож було кілька місяців, коли у нас не вистачало запасів, і мені довелося бігти до CVS, щоб отримати більше.
У ті перші місяці я чітко усвідомлював, скільки ми витрачаємо на формулу, і отримав надзвичайний аналіз щодо її збереження. Якщо дитина не допила пляшечки або не залишила хоч одну унцію, я б поставив пляшку в холодильник і зберіг для наступного годування. Формула тримає до 24 годин у холодильнику, і оскільки він часто не допивав кожну пляшку, я вважав божевільним викидати абсолютно хороші залишки їжі. Що, я вважаю, заощадило нам кілька доларів десь уздовж лінії.
Типова вартість щомісячного запасу формули: 174,38 дол
Зараз моєму синові майже 11 місяців, ми наближаємось до кінця рядка з формулою і щойно розмістили те, що, як я припускаю (сподіваюся?), Буде нашим остаточним замовленням формули. Станом на два місяці тому, наш веб-сайт з підпискою більше не пропонує наш бренд, тому нам доводилося купувати його оптом в інших місцях через кожні кілька тижнів. Останнього разу, коли я замовляв, існувало обмеження кількості стільникових коробок, тому мені довелося замовляти у декількох різних роздрібних торговців. Я не впевнений, що стосується цієї марки формул, і чому це важче знайти, ніж інші; Я просто радий, що цього не сталося кілька місяців тому, бо знову ж таки поруч із нами є лише одна аптека, яка продає її.
Разом за рік: 1 942,88 дол
Я міг би чесно розпочати гіпервентиляцію, коли підрахував суму грошей, яку ми витратили на формулу; але чесно, який вибір у нас був? Двісті років тому я просто передав би дитину годуючому другу чи родичу, щоб він залишився живим. Не те, щоб у цьому було щось погане, але в наш час це неможливо, тому я щиро вдячний, що існує така формула для таких жінок, як я. Я дуже хотів годувати грудьми, і я намагався з усіх сил, щоб це працювало з обома моїми дітьми, але безрезультатно. Думаю, покарання за низький запас молока витрачає майже 2000 доларів на рік на суміш! Але компромісом є те, що ваш партнер може розділити нічні корми з вами (і денні, якщо вже говорити); і це, друзі, безцінне.
- Скільки коштують немовляти Ось скільки коштує виховання дитини в США
- Ось; s скільки білка може впоратись ваш організм - Business Insider
- Скільки формули потрібна вашій дитині для щасливої родини
- Ось; s те, що вживання занадто багато цукру робить для вашого організму - Business Insider
- Скільки коштує лікарня для дитини, витратні матеріали та інше