Як харчуватися від трейдера Джо за 50 доларів (або менше) на тиждень

Завоюйте свій студентський борг. Зараз рефінансування.

Для таких, як я, хто часто дозволяє швидкості заважати плануванню, прості варіанти харчування швидко з’їдають мій бюджет. Іноді я витрачаю 40 і більше доларів на обід та закуски за один тиждень. Я завжди відчуваю провину за це.

харчуватися

Тож, коли мій редактор тут, в Earnest, кинув мені за цілий тиждень їсти в Trader Joe's з 50 доларами, я за це витримав. Це здавалося хорошим способом утримати занадто багато грошей і хорошим способом змусити мене трохи краще планувати і їсти набагато здоровіше.

Чому виклик 50 доларів? Серйозні дані про витрати на їжу показують, що тисячолітні покупці зазвичай відвідують продуктові магазини в середньому три рази на місяць і витрачають близько 50 доларів на відвідування. Ми компенсуємо прогалини між продуктовими поїздками в ресторанах на винос і в сидячих ресторанах, що швидко додається. Тож ми вирішили протестувати продуктову сумку за 50 доларів. Чи може це тривати тиждень? Ми виявили, що це могло.

Виклик: 50 доларів за тиждень їжі

Правила виклику були простими: безкоштовна їжа була абсолютно прохолодною, але їсти і перевищувати 50 доларів було б шахрайством.

Ми з хлопцем - досить економні люди, і готуємо вечерю вдома набагато частіше. Але ми рідко відстежуємо, скільки ми витрачаємо за певний тиждень. Ми ділимося кредитною карткою для продовольчих товарів та поїздок, і ми розділяємо її по середині в кінці кожного місяця, не надто замислюючись. Обмеження своїх витрат змусило нас задуматися над тим, що ми купуємо, способами, які ми зазвичай не робимо. Ми планували їжу замість того, щоб робити покупки лише на вечерю тієї ночі, що дозволяло нам купувати інгредієнти, які ми могли б використовувати більше одного разу.

Завоюйте свій студентський борг. Зараз рефінансування.

Отримайте плату за студентську позику, яка відповідає вашому бюджету.

Якщо ви згодні з харчуванням варіацій одних і тих же речей щодня, цей виклик буде легким вітерцем. З певною творчістю ви, швидше за все, можете навіть з’їсти за 30 доларів і менше. Але ми прагнули різноманітності, домашнього приготування страви та залишків їжі - і все одно витрачаємо лише 7 доларів на день, щоб нагодувати двох людей.

Потрібно визнати, що у нас було кілька шахрайських ночей - однієї ночі ми скуповували закуски на суму 12 доларів у Trader Joe's на випічку з друзями, ми скористалися продажем в іншому продуктовому магазині, щоб зробити BLT (бекон у розмірі 2 долари важко отримати пройти), і двічі ми їхали на прогулянки після обіду і в підсумку отримували морозиво, щоб поплескати себе по спині за те, що ми так добре економимо гроші (іронічно, ні?). Наш трейдер Джо не продає алкоголь, тому ми випили вина, яке подарувала нам подруга за тиждень до того, як дозволила їй розбитися у нашому домі.

Загалом на цьому тижні ми витратили трохи більше 100 доларів, які нагодували двох людей (і одну ніч чотири) і залишили нам кілька кладових, які ми продовжували використовувати після закінчення тижня. Але переважна більшість наших страв була спричинена викликом нашого Трейдера Джо. Я виявив, що зовсім не важко нагодувати одну людину в Trader Joe's за 50 доларів. Також неможливо нагодувати двох.

Моя розбивка бюджету на харчування

Ця дорожня карта допоможе вам спланувати харчування протягом усього тижня за 50 доларів США або менше на людину. Ми зазвичай обирали вегетаріанські варіанти, щоб знизити вартість.

Я включив передбачувану кількість порцій до кожного прийому їжі. Якщо ви готуєте саме для вас, збережіть зайві порції на обід. Я припустив, що такі основи, як оцет, олія та сіль, - це все, що ви вже будете мати у своїй коморі.

Наш список продуктів

Нарізаний прошутто, 4 долари

Цибуля солодкий солодкий, 60 центів

(2) Тісто для піци з часником і травами, 1,20 дол

(2) Копчена моцарела, 4 долари

Сир TJ’s Tortellini, 2,30 дол

(6) Банани, по 20 центів кожен

Хліб, $ 2,50 (у нас вже був коровай, але це коштує у нашому TJ)

Упаковано та підготовлено:

Соус для піци торговця Джотто, 2 долари

Потрійна вівсяна каша з ягід, 3,80 дол

Сушені помідори, 2 долари

(2) Суші на один прийом, 3 долари, 3,50 долари

Азіатська овочева обсмажена фрі з пекінським соусом, 2,60 дол

Курка мандарина апельсина, 5 доларів

Зразкові страви

Дитячий салат зі шпинату з моцарелою та сушеними помідорами (4-6 порцій)

На обід першого дня ми змішали дитячий шпинат з копченою моцарелою та сушеними помідорами. Ми зробили простий вінегрет із коморами: бальзамічним оцтом, гірчицею, сіллю, перцем та оливковою олією.

Піца песто з моцарелою, сушеними помідорами та шпинатом (2-3 порції) і червоний соус піца з моцарелою, цибулею та прошутто (2-3 порції)

Домашня піца - це одна з найкращих чубчиків у Трейдер Джо. Скоринка коштує лише $ 1,20, і ви можете придбати начинки, які згодом можна перетворити на інші страви. Близько половини їжі на цьому тижні складалося зі шпинату, песто, моцарели та сушених помідорів, загалом менше 10 доларів.

Потрійна ягідна вівсянка (4-8 порцій, залежно від того, скільки вівсяних пластівців ви з'їсте)

Ця вівсяна каша ситна, завдяки насінням чіа та лободі. Маючи 8 пакетів у коробці, це теж далеко заходить. Якщо ви їсте легкий сніданок, як я, ви можете отримати цілий тиждень сніданку менше 4 доларів, залишаючи набагато більше можливостей для обіду та вечері.

Бутерброди з арахісовим маслом, медом та бананами

Я не для арахісового масла і желе, але злегка підсмажений бутерброд з арахісовим маслом з половиною банана, нарізаним шматочками та дощем меду - одне з моїх простих страв. Це ситно, не будучи надмірно солодким, і ви можете отримати майже десяток бутербродів лише за кілька доларів. Коли банани почали м’якшати, ми готували банановий хліб на сніданок, використовуючи інші предмети комори, які ми вже мали біля будинку.

Поради, як змусити це працювати

Найбільше і найважливіше, що вам потрібно зробити, це скласти план харчування. Це може бути важко, і це вимагає часу, але ви можете скласти смачні страви з перекриваючими інгредієнтами, якщо ви задумаєтеся над своїм тижнем, замість того, щоб робити покупки по одній вечері. Ось кілька порад, які допоможуть вам протягом тижня.

Будьте чесними із собою. Подумайте про їжу, яку ви регулярно їсте, або про основні продукти у вашому раціоні. Чи регулярно ви купуєте крижаний чай за 4 долари на шляху до роботи? Чи часто ви отримуєте морозиво в п’ятницю вдень? Якщо ви проігноруєте ці звички, ви в кінцевому підсумку витратите більше грошей, повернувшись до старих способів, замість того, щоб бити ці частування холодною індичкою. Якщо ви ловите себе на покупці кондитерських виробів та холодних страв щоранку, на суму 30 доларів на тиждень, знайдіть заміни та вбудуйте їх у свій план. Замість того, щоб зупинити свій вибір на каші, оскільки вона дешевша, візьміть упаковку заморожених мигдальних або шоколадних круасанів і замініть вранці латте Starbucks на коробку з концентратом чаю та глечик молока. Потім знайдіть інший спосіб використовувати це молоко під час приготування їжі, щоб жоден не пропав даремно. Приготуйте, наприклад, соус Альфредо або Mac & сир, який дасть трохи залишків.

Стратегізуйте, коли ви блукаєте по проходах. По можливості купуйте інгредієнти для рецептів, що перекриваються. Побачивши заздалегідь виготовлене тісто для піци з часником та травами, я відразу подумав приготувати піцу песто зі свіжою моцарелою та в’яленими помідорами. Тож наступним кроком було з’ясувати, як використовувати ці залишки начинки. Я купив тубу песто на 3 долари, яка витримала дві піци, і упаковку тортелліні на 4 порції, з запасом, а решту моцарели та підсолених помідорів я використовував у салатах.

Приготуйте справжню їжу із заморожених інгредієнтів. Замість того, щоб купувати заморожену вечерю на одну порцію або купувати закуску, наприклад, рулети з яєць або пельмені, і з’їдати цілу упаковку як вечерю, змішайте. Отримайте мішок пельменів за 3 долари, який протримається дві ночі як доповнення до двох окремих страв за 3 долари.

Не думайте строго в доларах на день. Перше, що я зробив, взявшись за цей виклик, - з’ясував, скільки грошей я мав би на день і на їжу. Приблизна оцінка: у вас буде близько 7 доларів на день, але це здається неможливим, коли ви так думаєте про це. Натомість подумайте про основні страви, які можна їсти більше одного разу - для мене коробка вівсяної каші снідала щодня - і подумайте про їжу, яка призведе до великої кількості залишків їжі.

Не бійтеся залишків. Я знаю, я знаю. Залишки можуть стати нудними, швидкими. Але не потрібно щодня їсти вчорашню вечерю на обід. Замість того, щоб повторювати їжу, знайдіть щось нове, щоб додати до них, щоб вони здавалися свіжими. Наприклад, коли ми готували другу піцу, ми використовували різні начинки, щоб уникнути того, щоб їсти одне і те саме.