Як годувати себе за 15 доларів на тиждень
Нове тут? Можливо, вам знадобляться оновлення електронною поштою або RSS-каналом. Дякуємо за відвідування!
Наша дискусія про те, як харчуватися дешево, породила багато чудових порад. Дайко поділився докладним поясненням того, як він колись потратив, витрачаючи на їжу лише 15 доларів на тиждень. Це чудовий приклад із реального життя того, як можна добре харчуватися, не розбиваючи банк. Я розміщую його тут, щоб більше людей побачили це.
Хоча я зараз цим не займаюся, колись на початку 90-х я колись жив на їжу за 15 доларів на тиждень. Цьому сприяв той факт, що моє робоче місце годувало мене п’ятьма прийомами їжі на тиждень, але я все ще мав вагу шістнадцяти додаткових прийомів їжі (трохи менше долара за один прийом їжі). Зробити це було непросто чи зручно - я зробив це за необхідністю, але я вважаю, що це все одно можна було зробити за 20 доларів на тиждень у більшості частин США. Крім того, в той час, як я був задоволений у той час, вартість проїзду була, мабуть, трохи більш спартанською, ніж більшість охоче їли б.
Ось дещо з того, що я зробив:
Можливо, були й інші хитрощі, про які я забув, але, витрачаючи лише 15 доларів на тиждень, мені довелося довго і довго думати про те, щоб придбати щось, що коштувало б більше 1 долара. Це збиралося мене підтримати?
Коли я розпочав цей радикальний бюджет, було набагато складніше, бо я починав з нічого. Але з часом це стало простіше, частково тому, що деякі предмети тривали довше тижня. Наприклад, комори, такі як мішок з цукром, мішок з борошном, пляшка олії та мішок коричневого цукру, як правило, тривають довше тижня.
Отже, так це є можна їсти, не витрачаючи грошей. Знову ж таки, мій продовольчий бюджет був радикальним за необхідністю, але принципи працювали б і сьогодні. Я думаю, що зараз $ 15 на тиждень може бути недостатньо, але я думаю, що $ 20 на тиждень буде працювати, і я знаю, що $ 30 на тиждень було б досить просто для однієї людини. Довідково: 15 доларів на тиждень на людину = 65 доларів на місяць для одного та 260 доларів на місяць для сім’ї з чотирьох осіб. 30 доларів на тиждень на людину = 130 доларів на місяць для одного та 520 доларів на місяць для сім’ї з чотирьох осіб (це приблизно те, що зараз моя сім’я витрачає на їжу, і ми не їмо десь поруч із тим, як я їв у 90-х).
- Скільки годувати цуценя йорків 4 тижні - 6 тижнів - 8 тижнів
- Як нагодувати сім’ю з 4 осіб по 50 доларів на тиждень - FCAA
- Японський 7-денний маршрут - Як провести тиждень за їжею в Японії
- Я намагався їсти сиру веганську дієту протягом тижня
- Грецька; немає хліба; Туреччина Roll Ups - організуйте себе худі